Späť

Elektrocentrály značky Generga

Pridané: 14.9.2015 07:15:00 Počet zobrazení: 1858

14 September 2015

V tomto článku Vás oboznámime s výrobcom elektrocentrál z Litvy pod značkou Generga. Ide o dlhoročného výrobcu a predajcu elektrocentrál, ktorý má inovatívny prístup, a preto sme sa rozhodli stať oficiálnym distribútorom značky Generga pre Slovensko.

Elektrocentrály značky Generga

Značka Generga je známa najmä vo východnej Európe v pobaltských krajinách. Dôvodom je, že práve v Litve sa nachádza výrobca elektrocentrál Generga, ako jediný výrobca benzínových a dieselových elektrocentrál v pobaltí. Značka Generga bola založená v roku 2006 tímom odborníkov rozhodnutých ponúknuť inovatívny pohľad na agregáty. Práve svojou inovatívnosťou a neustálim získavaním skúseností sa podarilo spoločnosti Generga vytvoriť stabilnú výrobu elektrocentrál. Pomohla im k tomu aj spolupráca s anglickými inžiniermi. Momentálne značky Generga exportuje elektrocentrály do deviatich krajín a neustále sa svojou aktivitou snaží nájsť obchodných partnerov pre ďalšie krajiny. Cieľom je do roku 2017 predávať elektrocentrály do 30 krajín na celom svete. Nasvedčujú tomu aj každoročne narastajúce tržby.

Oficiálny partner a distribútor elektrocentrál Generga

Začiatkom septembra 2015 sme sa stali oficiálnym partnerom značky Generga a sme jediným distribútorom a servisom pre benzínové a naftové elektrocentrály od tohoto výrobcu. Prečo sme sa tak rozhodli? Pretože agregaty.sk chcú rozvíjať svoj sortiment a ponúkať svojím zákazníkom len kvalitné elektrocentrály a záložné zdroje. Práve spoločnosť Generga je príkladom spoľahlivosti a inovatívnosti. Vo svojich výrobkoch používajú len kvalitné komponenty značky Honda, Perkins, Volvo Penta, Linz Electric, NSM, Meccalte a DSE. Elektrocentrály Generga máme momentálne za uvádzacie akciové ceny. V ponuké máme jednofázové aj trojfázové elektrocentrály, elektrocentrálu so zváračkou a tiež stacionárne záložné zdroje Generga.


Certifikát distribúcie elektrocentrál značky Generga pre Slovensko 

 Certifikát pre servis elektrocentrál Generga

Sme hrdí, že práve my sme sa stali partnerom tak významnej a rýchlo rastúcej značky Generga, ktorá vyrába kvalitné elektrocentrály a záložné zdroje. Niektoré z nich môžete nájsť aj v našej ponuke. V prípade bližších informácií o výrobkoch Generga nás kontaktujte cez formulár alebo e-mailom.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

www.profiobkladac.sk
Náradie pre prácu s obkladovými materiálmi a dlažbami

www.vibrotech.sk
Hutniaca a vibračná technika

www.miesacky.eu
Stavebné miešačky (Hobby, Profi, Betonárky)

www.stavebnevytahy.eu
Profesionálne stavebné vrátky a rebríky

www.ohrievace.eu
Priemyselné ohrievače vzduchu

www.infraziarice.eu
Infražiariče pre domácnosti aj priemysel

www.odvlhcovace.eu
Odvlhčovače vzduchu (Domáce, Profi, Priemyselné)

 
AZING s.r.o. - Elektrocentrála pre každého | Mob: 0902 137 501 | E-mail: info@agregaty.sk | © Agregaty.sk 2009-2021

Prihlásenie