Elektrocentrály značky Generga

V tomto článku Vás oboznámime s výrobcom elektrocentrál z Litvy pod značkou Generga. Ide o dlhoročného výrobcu a predajcu elektrocentrál, ktorý má inovatívny prístup, a preto sme sa rozhodli stať oficiálnym distribútorom značky Generga pre Slovensko.

Elektrocentrály značky Generga

Značka Generga je známa najmä vo východnej Európe v pobaltských krajinách. Dôvodom je, že práve v Litve sa nachádza výrobca elektrocentrál Generga, ako jediný výrobca benzínových a dieselových elektrocentrál v pobaltí. Značka Generga bola založená v roku 2006 tímom odborníkov rozhodnutých ponúknuť inovatívny pohľad na agregáty. Práve svojou inovatívnosťou a neustálim získavaním skúseností sa podarilo spoločnosti Generga vytvoriť stabilnú výrobu elektrocentrál. Pomohla im k tomu aj spolupráca s anglickými inžiniermi. Momentálne značky Generga exportuje elektrocentrály do deviatich krajín a neustále sa svojou aktivitou snaží nájsť obchodných partnerov pre ďalšie krajiny. Cieľom je do roku 2017 predávať elektrocentrály do 30 krajín na celom svete. Nasvedčujú tomu aj každoročne narastajúce tržby.

Oficiálny partner a distribútor elektrocentrál Generga

Začiatkom septembra 2015 sme sa stali oficiálnym partnerom značky Generga a sme jediným distribútorom a servisom pre benzínové a naftové elektrocentrály od tohoto výrobcu. Prečo sme sa tak rozhodli? Pretože agregaty.sk chcú rozvíjať svoj sortiment a ponúkať svojím zákazníkom len kvalitné elektrocentrály a záložné zdroje. Práve spoločnosť Generga je príkladom spoľahlivosti a inovatívnosti. Vo svojich výrobkoch používajú len kvalitné komponenty značky Honda, Perkins, Volvo Penta, Linz Electric, NSM, Meccalte a DSE. Elektrocentrály Generga máme momentálne za uvádzacie akciové ceny. V ponuké máme jednofázové aj trojfázové elektrocentrály, elektrocentrálu so zváračkou a tiež stacionárne záložné zdroje Generga.

Sme hrdí, že práve my sme sa stali partnerom tak významnej a rýchlo rastúcej značky Generga, ktorá vyrába kvalitné elektrocentrály a záložné zdroje. Niektoré z nich môžete nájsť aj v našej ponuke. V prípade bližších informácií o výrobkoch Generga nás kontaktujte cez formulár alebo e-mailom.

Loading

Ďalšie články